Oferty pracy Elbląg

2014-10-20
Dodano

RTV Euro AGD
Pracodawca

Oferujemy: szybki rozwój i ścieżkę kariery: 80% naszych Kierowników Sklepu zaczynało od Doradcy Klienta bogaty pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta możliwość poznania najnowszych produktów z branży RTV i AGD pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

2014-10-17
Dodano

Grupa Firm Doradczych SC...
Pracodawca

Do zadań Partnera Regionalnego będzie należało: Pozyskiwanie klientów (średnie i duże przedsiębiorstwa), Organizacja spotkań z potencjalnymi klientami, Zawieranie nowych znajomości biznesowych, Pozyskiwanie informacji i na temat obecnych i planowanych inwestycjach w regionie. Partner Regionalny nie ma obowiązku uczestniczenia  w obsłudze merytorycznej klienta ani w procesie negocjowania umowy. Po zawarciu umowy świadczenia usług doradczych pomiędzy Scala Capital a klientem obsługa merytoryczna prowadzona jest przez centralny zespół analityczno – prawny.

2014-10-15
Dodano

Klient portalu Praca.pl
Pracodawca

Pracownik będzie odpowiedzialny za:
  • promocję i sprzedaż produktów i usług bankowych,
  • identyfikację i aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • obsługę Klientów detalicznych w zakresie depozytowym i kredytowym,
  • obsługę operacji gotówkowych i bezgotówkowych,
  • realizację procesów zapleczowych związanych z prowadzeniem kont i rachunków bankowych oraz transakcjami kredytowymi.

2014-10-13
Dodano

TRENKWALDER BENEFIT SP. ...
Pracodawca

  • obsługa klientów indywidualnych w salonie sprzedaży,
  • aktywna sprzedaż produktów bankowych,
  • realizacja celów sprzedażowych zgodnie z wewnętrznie określonymi standardami banku,
  • tworzenie spersonalizowanej oferty produktowo-usługowej w oparciu o analizę potrzeb.

2014-10-13
Dodano

Trenkwalder
Pracodawca

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

2014-10-07
Dodano

Raiffeisen Polbank
Pracodawca

Zadania: sprzedaż produktów bankowych i realizacja określonych planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami Detalicznymi, doradztwo w zakresie produktów kredytowych i inwestycyjnych, bieżąca obsługa Klientów w oddziale zgodnie ze standardami Banku, budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta, kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

2014-10-06
Dodano

CUK Ubezpieczenia
Pracodawca

Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:            Będziesz pracować: w największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce, stacjonarnie w jednej z placówek, na pełen etat, w oparciu o umowę o pracę,           Zdobędziesz: nowe umiejętności, szeroką wiedzę specjalistyczną, doświadczenie, możliwość poznania wielu ciekawych ludzi, pracę w gronie doświadczonych profesjonalistów w atmosferze wzajemnej współpracy.

2014-09-30
Dodano

Personalny Serwis
Pracodawca

Agencja Pośrednictwa Pracy Personalny Serwis poszukuje dla swojego klienta, firmy zajmującej się min handlem zagranicznym pracownika:

2014-09-29
Dodano

Rekrutacja ukryta
Pracodawca

Profesjonalne doradztwo i sprzedaż oferowanych przez firmę usług Pomoc w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy Prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących Obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów Współtworzenie i wspieranie strategii handlowej firmy Organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta, Obsługa poczty elektronicznej i centrali telefonicznej,

2014-09-24
Dodano

AVIVA
Pracodawca

AVIVA należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce cieszymy się zaufaniem 3,5 miliona klientów, którzy ubezpieczają swoje życie, zdrowie, mieszkania i samochody, oszczędzają na emeryturę i inwestują oszczędności. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów  na stanowisko:Doradca KlientaMiejsce pracy: Lublin, Zamość, ŁukówNr referencyjny: Doradca/14Obowiązki:Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowychTworzenie długoterminowych planów inwestycyjnychPozyskiwanie oraz bieżąca obsługa KlientówBudowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwieOd Kandydatów oczekujemy:Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta – co najmniej 6 miesięcyMinimum średniego wykształceniaNastawienia na działanie, aktywności, przedsiębiorczościSystematyczności i zaangażowaniaUmiejętności budowania długofalowych relacji interpersonalnychOferujemy:Atrakcyjny system wynagrodzenia – brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitówIntensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniomElastyczny czas pracyProsimy o dodanie następującej klauzuli:„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 44 oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”