Oferty pracy Elbląg

2014-07-28
Dodano

Personalny Serwis
Pracodawca

Agencja Pośrednictwa Pracy Personalny Serwis poszukuje dla swojego klienta, firmy zajmującej się min handlem zagranicznym pracownika:

2014-07-23
Dodano

Idea Bank SA
Pracodawca

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą informacje, o których mowa w art. 22 z ind.1 § 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.). Prosimy w tytule aplikacji uwzględnić właściwy numer referencyjny:

2014-07-22
Dodano

Żabka Polska sp. z o.o.
Pracodawca

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie działalności handlowej w sklepie Żabka

2014-07-21
Dodano

Pracodawca

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie działalności handlowej w sklepie Freshmarket

2014-07-17
Dodano

Klient GoldenLine
Pracodawca

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowych
  • Tworzenie długoterminowych planów inwestycyjnych
  • Budowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwie
Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom
  • Elastyczny czas pracy
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Minimum średniego wykształcenia
  • Nastawienia na działanie, aktywności, przedsiębiorczości
  Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

2014-07-15
Dodano

AVIVA
Pracodawca

AVIVA należy do największych grup ubezpieczeniowych w Europie. W Polsce cieszymy się zaufaniem 3,5 miliona klientów, którzy ubezpieczają swoje życie, zdrowie, mieszkania i samochody, oszczędzają na emeryturę i inwestują oszczędności. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów  na stanowisko:Doradca KlientaNr referencyjny: Doradca/14Obowiązki:Doradztwo i sprzedaż produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i biznesowychTworzenie długoterminowych planów inwestycyjnychPozyskiwanie oraz bieżąca obsługa KlientówBudowanie relacji z Klientami, opartych na zaufaniu i profesjonalnym doradztwieOd Kandydatów oczekujemy:Doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta – co najmniej 6 miesięcyMinimum średniego wykształceniaNastawienia na działanie, aktywności, przedsiębiorczościSystematyczności i zaangażowaniaUmiejętności budowania długofalowych relacji interpersonalnychOferujemy:Atrakcyjny system wynagrodzenia – brak górnego limitu wynagrodzenia oraz pakiet benefitówIntensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniomElastyczny czas pracyProsimy o dodanie następującej klauzuli:„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 44 oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”

2014-07-08
Dodano

Rekrutacja ukryta
Pracodawca

Doradztwo w zakresie produktów oferowanych przez firmę Telefoniczne umawianie spotkań dla Przedstawicieli Handlowych z dostępnej bazy Wprowadzanie danych Raportowanie wyników pracy